KOLONIA JĘZYKOWA DĄBKI 04.07.2021 – 15.07.2021 STEGNA 23.07.2021 – 03.08.2021


 

Kolonie i obozy językowe to przyjemne z pożytecznym. Wyjazdy wakacyjne dla dzieci i młodzieży, które za cel przyjmują naukę słownictwa i gramatyki języka obcego w przyjaznej atmosferze, łączącej edukację z zabawą, rozrywką na świeżym powietrzu oraz współpracą w grupach rówieśniczych. Nasze wyjazdy językowe łączą walory atrakcyjnych lokalizacji turystycznych z efektowną metodologią nauczania, możliwością nawiązania międzynarodowych przyjaźni oraz ze zróżnicowanymi aktywnościami pozajęzykowymi do wyboru. Kolonie i obozy językowe gwarantują, ze nauka języków obcych będzie przyjemnym i efektywnym pomysłem na spędzenie wakacji.

O tym, że nauka języka angielskiego nie musi być nudna, przekonacie się na naszym wyjeździe. Na koloni i obozie językowym zapewniamy bezstresową naukę języka w morskim klimacie poprzez zabawę i konwersację. Nasi lektorzy będą zachęcali do komunikowania się w języku angielskim podczas gier, zabaw.

DĄBKI

04.07.2021 – 15.07.2021

STEGNA

23.07.2021 – 03.08.2021

 Cena: 1850zł
Wiek: 7 – 15 lat

Cena: 1850zł
Wiek: 7 – 15 lat

OŚRODEK WYPOCZYNKOWY “DUET”
ul. Wydmowa 6
76-156 Dąbki – Budynek A

http://duet.com.pl

OŚRODEK WCZASOWO – KOLONIJNY  “SYRENKA”    82-103 Stegna
ul. Grunwaldzka 13

https://syrenka.mierzeja.pl

ZAPEWNIAMY:

ZAPEWNIAMY:

👉 Zakwaterowanie: Pokoje 4-6 osobowe z nowymi łazienkami  w pokojach.
👉 Opis : Ośrodek Duet położony jest w miejscowości uzdrowiskowej Dąbki, znanej z pięknych i szerokich plaż, rozległych obszarów leśnych i dużego nasłonecznienia. 
Od morza dzieli nas zaledwie 60 metrów , a spacer nad jezioro Bukowo zajmie około 10 minut. Ośrodek położony jest na dużym, ogrodzonym i bezpiecznym terenie. Posiada bogate zaplecze sportowe: kompleks boisk, ścieżkę zdrowia, plac zabaw, miejsce na ognisko, stoły do tenisa stołowego, bilard, piłkarzyki, 5 świetlic przystosowanych do prowadzenia zajęć dydaktycznych w tym dużą salę dyskotekową z projektorem. 
👉 Podczas kolonii zapewniamy również wizytę w parku linowym, festiwal kolorów, QR code adventure, szukanie skarb, bitwa balonowe, Slip and Slide, Mr Kolonia, Miss Kolonia, Mam talent show, wesela kolonijny,  ognisko z pieczeniem kiełbasek, rejs po jeziorze Bukowo, pizza na plaży, kino pod chmurką, słoneczne plażowanie i kąpiele morskie, fotorelacja na żywo,  pamiątkową czapka. 
👉 Zajęcia językowe: odbywają się codziennie na różnych poziomach zaawansowania i dodatkowo realizowane są warsztaty językowe – mniej konwencjonalne zajęcia nastawione na aktywizowanie językowe uczestników poprzez ćwiczenie języka w praktyce, projekty, gry.
👉 Pamiątkowe zdjęcia na CD z całego pobytu dla każdego uczestnika.
👉 Ubezpieczenie NNW Generali  
👉 Całodobową opiekę medyczną: opiekę pielęgniarską na terenie ośrodka; lekarz na telefon.
👉 Pełne wyżywienie: śniadanie (szwedzki stół) , obiad, podwieczorek, kolacja (szwedzki stół) – Zjesz ile chcesz – śniadania w formie “szwedzkiego stołu” oraz dokładki dla głodomorów
Jeżeli uczestnik potrzebuje specjalnej diety prosimy o informację. Ośrodek duet przygotuje odpowiednie diety za dopłatą 20 zł. Dopłata dotyczy diet: lekkostrawna, bezglutenowa, wegetariańska, bez laktozy. Dopłata nie dotyczy diety cukrzycowej. Ośrodek nie zapewnia diety wegańskiej.
👉 TEMAT KOLONI TO USA
👉 Opiekę kierownika kolonii oraz animatora zajęć i wykwalifikowanej kadrę pedagogicznej, zatwierdzoną przez Kuratorium Oświaty i Wychowania
👉 Zakwaterowanie: Pokoje 4- 5 osobowe z nowymi łazienkami   w pokojach. 
👉  Opis: Ośrodek Wczasowo-kolonijny “Syrenka” usytuowany jest na skraju lasu na obszarze ponad 2 ha. Położony około 1000 metrów od morza, dojście do plaży oświetloną leśną aleją spacerową. Na terenie Ośrodka znajduje się: przestronna jadalnia, 3 sale do zajęć, ping-pong, bilard, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, koszykówki,  zadaszone miejsce na ognisko oraz grilla, wypożyczalnia rowerów, sprzęt audio wizualny.
Ośrodek posiada basen zewnętrzny.
👉 Podczas kolonii zapewniamy również wizytę w parku linowym, festiwal kolorów, QR code adventure, szukanie skarb, bitwa balonowe, Slip and Slide, Mr Kolonia, Miss Kolonia, Mam talent show, wesela kolonijny, pizza na plaży,  ognisko z pieczeniem kiełbasek,  kino pod chmurką, słoneczne plażowanie i kąpiele morskie, fotorelacja na żywo,  pamiątkową czapka. 
👉 Zajęcia językowe: odbywają się codziennie na różnych poziomach zaawansowania i dodatkowo realizowane są warsztaty językowe – mniej konwencjonalne zajęcia nastawione na aktywizowanie językowe uczestników poprzez ćwiczenie języka w praktyce, projekty, gry.
👉 Pamiątkowe zdjęcia na CD z całego pobytu dla każdego uczestnika.
👉 Ubezpieczenie NNW Generali  
👉 Całodobową opiekę medyczną: opiekę pielęgniarską na terenie ośrodka; lekarz na telefon.
👉 Pełne wyżywienie: śniadanie (szwedzki stół) , obiad, podwieczorek, kolacja (szwedzki stół) – Zjesz ile chcesz – śniadania w formie “szwedzkiego stołu” oraz dokładki dla głodomorów. Jeżeli uczestnik potrzebuje specjalnej diety prosimy o informację.
👉TEMAT KOLONI TO INDIE
👉Opiekę kierownika kolonii oraz animatora zajęć i wykwalifikowanej kadrę pedagogicznej, zatwierdzoną przez Kuratorium Oświaty i Wychowania

Przypominamy, że nie trzeba być uczniem naszej szkoły aby jechać na nasz Summer Camp ! Zapraszamy wszystkich !

Aby zarezerwować miejsce na wybranej kolonii należy wypełnić dokumenty i przesłać je na nasz adres mailowy szkola@englishdolinakarpia.pl  lub złożyć w biurze Zator, ul. Słowackiego 15 pok. 1.07 oraz wpłacić zadatek.

Dokumenty do wypełnienia KOLONIA DĄBKI 2021:

1.UMOWA DĄBKI 2021

2. KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA KOLONII DĄBKI 2021

3. OŚWIADCZENIE COVID

4.  DABKI 2021 WYPOSAŻENIE DZIECKA NA KOLONIE

5. DĄBKI PLAN KOLONII 2021

Dokumenty do wypełnienia KOLONIA STEGNA 2021 :

1. UMOWA STEGNA 2021

2. KARTA KWALIFIKACYJNA UCZESTNIKA KOLONII STEGNA 2021

3. OŚWIADCZENIE COVID

4. STEGNA 2021 WYPOSAŻENIE DZIECKA NA KOLONIE

5. STEGNA PLAN KOLONII 2021

PŁATNOŚCI KOLONIA DĄBKI  04.07-15.07.2021 r.

Opłatę za kolonię należy wnieść w następujących ratach:

Zadatek – 500 zł – płatne do 7 dni od momentu rezerwacji / przy zapisie

Rata 1 – 850 zł – płatne do 20.04.2021 r.

Rata 2 – 500 zł – płatne do 20.06.2021 r. – Możesz wykorzystać bon turystyczny

NUMER KONTA  BANKOWEGO  Kolonia Dąbki – 67 8136 0000 0010 2993 2000 0030

TYTUŁ PRZELEWU: KOLONIA DĄBKI 2021   – Imię i nazwisko uczestnika/ ZADATEK/RATA 1/2

PŁATNOŚCI KOLONIA STEGNA  23.07-03.08.2021 r.

Opłatę za kolonię należy wnieść w następujących ratach:

Zadatek – 500 zł – płatne do 7 dni od momentu rezerwacji / przy zapisie

Rata 1 – 850 zł – płatne do 30.04.2021 r.

Rata 2 – 500 zł – płatne do 30.06.2021 r. – Możesz wykorzystać bon turystyczny

NUMER KONTA  BANKOWEGO  Kolonia Stegna –88 8136 0000 0010 2993 2000 0040

TYTUŁ PRZELEWU: KOLONIA STEGNA/DĄBKI 2021   – Imię i nazwisko uczestnika/ ZADATEK/RATA 1/2

WYTYCZNE GIS_MZ_i_MEN

WARUNKI KOLONII W CZASIE KORONAWIRUSA
Bezpieczny wypoczynek i spełnienie wytycznych MEN, GIS i MZ jest dla nas bardzo ważne. Obecna sytuacja epidemiczna w kraju pozwala na potwierdzenie, że wypoczynek letni dzieci i młodzieży w 2021 r. będzie mógł się odbyć, przy uwzględnieniu określonych ograniczeń sanitarnych.
Z English Dolina Karpia to możliwe
👉Kolonia zostanie podzielona na grupy 14 osobowe. I w takich grupach będą odbywać się codzienne zajęcia kolonistów oraz wycieczki poza ośrodkiem.
👉Szczegółowe informacje o godzinie i miejscu zbiórek poinformowani zostaną Państwo na zebraniu, które odbędzie się 3 tygodnie przed wyjazdem. Obecność rodzica i uczestnika koloni obowiązkowa.
👉 Dojazd odbywa się pod opieką wychowawców głównie rezerwowanym pociagiem i autokarami do ośrodka. Istnieje możliwość wsiadania w innych miejscowościach na trasie przejazdów, po wcześniejszym uzgodnieniu z biurem.
👉 OŚRODEK zadba o odpowiedne warunki sanitarne i dezynfekcje w ośrodku. Liczba miejsc noclegowych w jednym pokoju to 4 osoby. W pokoju mogą przebywać uczestnicy z tej samej grupy, w której prowadzi się zajęcia w trakcie wypoczynku.
👉Uczestnicy wypoczynku będą mogli przebywać na plażach 500m od ośrodka, ale tak, aby nie mieli bezpośredniego kontaktu z osobami trzecimi, każda grupa powinna mieć wyznaczona własną przestrzeń.
👉W trakcie trwania wypoczynku należy ograniczyć odwiedziny ze strony osób z zewnątrz
👉Organizator ma zapewnić stałą obecność pielęgniarki, ratownikiem medycznym lub lekarzem i dostęp do termometru bezdotykowego, a także regularny pomiar temperatury uczestnikom wypoczynku i kadrze wypoczynku.
 
Z naszym programem dzieci nie będą się nudzić po mimo ograniczeń 🏖🌞Zachęcamy do zapisów😎

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Summer Camp 2021🏖
➡ https://www.facebook.com/englishdolinakarpia
Zapisy START 😍 Czekamy na Was👈

Rezygnacja z udziału w kolonii wymaga formy pisemnej.

Uczestnik ponosi następujące koszty w przypadku odstąpienia od umowy:
w terminie krótszym niż 15 dni lub w przypadku nie stawienia się na zbiórkę 100% ceny imprezy

MINISTERSTWO EDUKACJI NARODOWEJ – Nr zgłoszenia (aktualizacja po 01.06.2021 r.)

UWAGA: LICZBA MIEJSC JEST OGRANICZONA!

FAKTURY: Faktura wystawiana jest zgodnie z życzeniem Klienta. Może być wystawiona na uczestnika, na jednego z rodziców lub opiekunów prawnych, a w niektórych sytuacjach na zakład pracy. W przypadku starania się o dofinansowanie z zakładu pracy faktura za kolonie  faktura powinna być wystawiona na rodzica występującego o dofinansowanie z zaznaczonym w treści faktury miejscem wypoczynku, terminem oraz imieniem i nazwiskiem uczestnika.
Zalecamy jednak sprawdzenie wymagań bezpośrednio w swoim zakładzie pracy, a w razie pytań o wcześniejszy kontakt.

Aby wystawić fakturę bardzo proszę o kontakt na numer
537 829 308 lub zapraszamy do naszego biura – ul. słowackiego 15 pokój 107

PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK: 8.00 – 14.00 / ŚRODA: 8.00 – 14.30